AQ-2

WYNIKI

VI

OTWARTYCH

ZAWODÓW

HALLOWEEN

 

 

 

KATEGORIE:

 

  • 2009 r. i młodsi25 metrów Freestyle z przyborem

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. STAWSKI BARTOSZ 00:34:19
  2. PIĄTEK LAURA 00:50:13
  • 2009 r. i młodsi 25 metrów Freestyle

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. HARENDA DAWID 00:32:28
  2. PODGÓRSKI IGOR 00:33:66
  3. AWREJCEWICZ KRZYSZTOF 00:37:44
  4. STAWSKI BARTOSZ 00:40:28

 

  • 2008 r. 25 metrów freestyle

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. MUSZCZEK KAMIL 00:27:19
  2. ZDYCH ELIZA 00:29:50
  3. WARZEWSKI ADAM 00:29:59
  4. JANKOWSKA JULIA 00:30:56
  • 2007 r. 25 metrów freestyle

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. BAZYLI WIKTORIA 00:25:44
  2. HOSZEK MILENA 00:26:28
  3. ŻYŁA NADIA 00:27:21
  4. PIĄTEK POLA 00:27:56
  5. SMOLEŃ IGA 00:27:87
  6. BEDNAREK AGATA 00:28:15
  7. ZIELIŃSKA KATARZYNA 00:29:16
  8. PYTLARZ MARIKA 00:30:41
  9. RYKOWSKA MAJA 00:40:69
  10. BLECHINGER FABIAN 00:20:88
  11. PAUCZEK KOWALSKI OLIWIER 00:22:06
  12. MELLER BARTOSZ 00:29:00
  13. BĄK FILIP 00:30:28
  14. ANDRZEJEWSKI MIKOŁAJ 00:30:62
  15. PRZYBYLSKI PAWEŁ 00:33:00
  16. TESSMER KAMIL 00:41:00
  17. PIOTROWSKI JAKUB 00:46:19
 
  • 25 metrów freestyle

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. BRÓZDA ELIANA 00:20:50
  2. WAJER ILONA 00:25:22

 

  1. HARENDA KAROL 00:18:00
  2. JUSTYNOWICZ HUBERT 00:19:97
  3. SKARYSZEWSKI MACIEJ 00:22:25
  4. PLUCIAK MIŁOSZ 00:24:00
  5. RATAJEWSKI CYPRAIAN 00:28:40
  6. ANDRZEJEWSKI SZYMON 00:29:38
  7. GAWDZIS MIKOŁAJ 00:32:31
  8. GEREMEK HUBERT 00:35:59
  • 2005 r. 25 metrów freestyle

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. STAWSKA OLIWIA 00:16:50
  2. FRITZA WIKTORIA 00:20:53
  3. JANKOWSKA KORNELIA 00:20:94
  4. MUSZCZEK WIKTORIA 00:21:72
  5. GŁYŻEWSKA AMELIA 00:22:50
  6. FERTIKOWSKA ZUZANNA 00:22:53
  7. BĄK MARCELINA 00:24:03
  8. CHMIEL ANNA 00:24:50
  9. CZARNOMSKI KACPER 00:17:25
  10. KONDEJA BORYS 00:17:56
  11. KOŁODZIEJ MACIEJ 00:18:03
  12. STASIAK JAN 00:18:07
  13. PATEREK MIKOŁAJ 00:21:90
 
  • 2004 r. 25 metrów freestyle

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. JANICKA PAULA 00:14:25
  2. ZAWADA MARIKA 00:16:53
  3. IWASZKO ZUZANNA 00:17:07
  4. HERMASZCZUK ANTONINA 00:17:85

SZPOT MARTYNA 00:17:85

  1. WIESIOŁEK KAROLINA 00:18:25
  2. PYTLARZ WIKTORIA 00:19:07
  3. KOBIOŁKA DOMINIKA 00:20:00
  4. WIESIOŁEK MARTYNA 00:21:22
  5. NIELIPOWICZ KLAUDIA 00:21:69
  6. KONARSKA LAURA 00:24:88
  7. HERMAN MARIKA 00:26:71

 

  1. GULIŃSKI MACIEJ 00:15:75
  2. WŁAD WIKTOR 00:17:31
  3. SKONIECZNY SZYMON 00:20:03
  4. JARKA JAKUB 00:25:16
  5. JACKOWIAK TOMASZ 00:26:25
  • 2003 r. 25 metrów freestyle

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. MUSZYŃSKA BARBARA 00:15:21
  2. PRZYBYLSKI WOJCIECH 00:15:60
  3. KĘPA SEWERYN 00:16:03
  4. PĘCZEK NORBERT 00:18:22
 
  • 2002 r. 50 metrów freestyle

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. KRECZMER MARTA 00:32:06
  2. STASIAK ZOFIA 00:34:72
  3. SZYDA WERONIKA 00:54:28
  4. TESSMER MONIKA 01:04:00
  5. SMIOLARSKA ZUZANNA 01:04:72
  6. CIEŚL JAKUB 00:36:65
 

 

  • -2000r. 50 metrów freestyle

 

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

 
  1. JĄKALSKI STANISŁAW 00:29:81
  2. CHMIEL SZYMON 00:48:37

 

  • 1999 r. – 1996 r. 50 metrów freestyle

 

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

  1. PODGÓRSKA ELIZA 00:31:44

 

 

  1. PONICKI MATEUSZ 00:25:94
  2. IWASZKO JAKUB 00:37:28

 

 

 

  • do 45 lat 25 metrów freestyle

 

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

  1. HARENDA JOANNA 00:18:53
  2. PATEREK KAŁAS MONIKA 00:22:38
  3. WARZEWSKA AGNIESZKA 00:27:31

 

  1. KĘDRA IGOR 00:12:63
  2. SUKIENNIK PIOTR 00:12:94
  3. MROTEK KEWIN 00:13:06
  4. GAPIŃSKI MACIEJ 00:15:25
  5. PATEREK PRZEMYSŁAW 00:21:03

 

 

 

  • 46 i więcej 25 metrów freestyle

 

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

 

  1. HARENDA ANDRZEJ 00:13:88
  2. KOŁODZIEJEWSKI ANDRZEJ 00:14:29

 

 

  • Ratownicy wodni 100 metrów freestyle

 

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

 
  1. PONICKI MATEUSZ 01:02:03
  2. Mrotek Kewin 01:02:66
  3. Kędra Igor 01:03:78