Zapraszamy na rolkowisko, gdzie można spróbować swoich sił i umiejętności, zamieniając łyżwy na rolki. Rolkowisko jest dostępne w sezonie wiosenno-letnim.

Jazda na rolkach jest świetną rozrywką i relaksem dla każdego – niezależnie od wieku. Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem, skorzystaj z możliwości, jakie dają rolki. Korzyści płynące z jazdy na rolkach to m.in. zgrabna sylwetka, dobra kondycja, zdrowy wygląd i wzmocnione mięśnie nóg.

Korzyści dla ciała:

Poprawa kondycji i sprawności fizycznej, spalenie kalorii, pomoc w spaleniu tkanki tłuszczowej i zbędnych kilogramów, poprawa ogólnej kondycji ciała – to najważniejsze z zalet, jakie daje nam jazda na rolkach. Zalety jazdy na rolkach wynikają m.in. z tego, że podczas jazdy pracują niemal wszystkie nasze mięśnie –  ćwiczymy nie tylko nogi, ale i talię! Poza tym sport ten nie obciąża naszego kręgosłupa, stawów ani kości.

Korzyści dla ducha:

Niezależnie od tego czy preferujesz jazdę na rolkach w samotności, czy też w grupie przyjaciół, jazda na rolkach pozwoli ci się odstresować, oderwać od codzienności, pracy, obowiązków i problemów!