Kadra instruktorska AQUA SCHOOL

 

Jakub

tel. 781 936 905

ZAPRASZAM

Instruktor pływania, ratownik WOPR, sternik motorowodny. Prowadzę zajęcia z nauki pływania zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Zapraszam tych, którzy w wodzie czują się pewnie oraz tych, którzy zaczynają swoją przygodę z pływaniem. Gwarantuję postępy i miłą atmosferę. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe.

 

Katarzyna

tel. 696 162 967

ZAPRASZAM

Absolwentka fizjoterapii na poznańskim AWF-ie, instruktorka nauki pływania, ratownik WOPR z wieloletnim doświadczeniem. Sport to moja pasja od zawsze! Pływania nauczę i małych i dużych! A wszystko to w miłej, bezstresowej atmosferze. Zapraszam serdecznie do współpracy!

 

Maciej S.

tel. 605 333 966

ZAPRASZAM

Instruktor pływania, ratownik WOPR, płetwonurek. Zapraszam dzieci i osoby dorosłe na naukę i skuteczne doskonalenie pływania w każdym stylu. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Pływać każdy może niezależnie od wieku. Skontaktuj się ze mną już dziś!

 

Maciej W.

tel. 504 261 886

ZAPRASZAM

Absolwent AWF Gorzów, instruktor pływania, ratownik WOPR. Interesuję się sportem i wędkarstwem. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne. Latem prowadzę również grupy półkolonijne w Aquaparku.

 

Mateusz

tel. 781 445 627

ZAPRASZAM

Instruktor pływania, ratownik WOPR, żeglarz jachtowy, starszy sternik motorowodny, wychowawca dzieci i młodzieży. Od najmłodszych lat związany z wodą i pływaniem. Kiedyś pływak, teraz instruktor. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe.

 

Michał

tel. 721 610 941

ZAPRASZAM

Instruktor pływania, ratownik WOPR, płetwonurek oraz sternik motorowodny. Prowadzę indywidualną oraz grupową naukę pływania zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Interesuje się sportem, amatorsko startuje w zawodach triathlonowych i biegach długodystansowych. Zapraszam.

 

Monika

tel. 785 980 232

ZAPRASZAM

Instruktor pływania, ratownik WOPR. Zajmuję się nauką pływania zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne. Pływanie to sport dla każdego!! Nie rezygnuj z niego :)