Zajęcia zorganizowane dla dorosłych  
„AQUA SCHOOL”

joga

 

„Joga jest ponadczasową, praktyczną nauką, rozwijającą się przez tysiąclecia i zajmującą się fizycznym, moralnym, psychicznym oraz duchowym zdrowiem człowieka jako całości (…)”
B.K.S. Iyengar „Światło Jogi”

 

Joga jest zarówno skuteczną formą profilaktyki ochrony zdrowia, antidotum na stres życia codziennego
jak i terapią dla istniejących problemów. Praktykę możemy rozpocząć w każdym momencie swojego życia bez względu na wiek, płeć i stopień sprawności fizycznej. Na zajęciach hata-jogi pracujemy z ciałem (asany)
i oddechem (pranajama). Poznając własne ciało, rozwijając jego możliwości, doświadczając ograniczeń, możemy dużo dowiedzieć sięo sobie. Podczas zajęć wykorzystywane są różnego rodzaju pomoce – koce, klocki, wałki, paski.

Zajęcia jogi prowadzi IZABELA PILECKA – instruktorka ze stopniem INTRODUKTORY I w metodzie B.K.S. IYENGARA (ukończony 3 letni trening nauczycielski organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara prowadzony przez Jurka Jaguckiego).

INFORMACJE

Zapisy Recepcji fitness & squash Tel. 67 211 73 50 Zajęcia odbywają się w sali fitness w budynku Aquaparku na I piętrze. Na zajęcia przyjdź 2-3 godziny po posiłku. Zabierz ze sobą wygodne obuwie, skarpety oraz bluzę do ćwiczeń relaksacyjnych (ćwiczymy boso). Zgłoś przed zajęciami problemy zdrowotne, jeśli takie występują.

Oświadczenie grupowe – dorośli

Oświadczenie grupowe dzienne – dzieci

Oświadczenie grupowe stałe – dzieci

Komunikat